This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

O NAS

Moje psy i ja cieszymy się słońcem we własnej zagrodzie od 15 lat.
Psy towarzyszyły mi już dawniej, tak naprawdę od dziecka. Był i Tupi, kupiony niekoniecznie za zgodą rodziców, i Morus - znajda, i Kubuś azylowiec. Była wreszcie Dina - znajda o piekielnym temperamencie, zdecydowanie nieufna wobec całego świata.
Gdy uciekłam z zadymionego Krakowa na prawie wieś, wraz ze mną zamieszkały labradorka Aza i goldenka Beza. I do dziś towarzyszą mi ich dzieci i wnuki.
Psy z mojej hodowli prezentują wyrównany temperament i - jak przystało na przedstawicieli swoich ras - chciałyby darzyć miłością wszystkich ludzi.
Moja hodowla może zmieścić się na jednej kanapie - wszystkie zwierzaki mieszkają w domu i pozostają ze mną także po zakończonej karierze wystawowej czy hodowlanej. Seniorka Ashanti - matka mojej pierwszej goldenki Bezy, wyproszona od poprzednich właścicieli - ma już trzynaście lat, ale nadal jest w doskonałej na swój wiek kondycji i cieszy się jeszcze towarzystwem prawnucząt.
Jeśli szukasz niekłopotliwego przyjaciela, który będzie podążać za Tobą na wszystkich Twoich drogach, zajrzyj do nas.